Tegoroczny sezon rekolekcji weekendowych dla dorosłych dobiegł końca. Dwie ostatnie tury poświęcone były św. Andrzejowi Boboli oraz św. Michałowi Archaniołowi.
Ks. Józef Niżnik, świadek objawień św. Andrzeja, opowiadał o swoich spotkaniach ze Świętym oraz o tym, jak wpłynęły na jego życie. Zapoznał uczestników rekolekcji z życiorysem św. Andrzeja oraz encykliką poświęconą temu wielkiemu Świętemu. Rekolekcje zakończyły się spotkaniem w sali konferencyjnej, podczas którego uczestnicy mogli zadawać Księdzu Józefowi pytania i poruszać ważne dla nich kwestie związane z tematem rekolekcji. Całemu wydarzeniu towarzyszyły relikwie św. Andrzeja znajdujące się w „Księżówce”.
Tematem ostatniej tury rekolekcji było rozważanie o św. Michale Archaniele jako aniele Bożego Miłosierdzia. Uczestnicy mogli przystąpić do Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła.